Philoshophy

Co očekávat od CE.ENERGY JETSURF EXPERIENCE DAY

EXPERIENCE DAY znamená den nečekaných a nových zážitků. Naším cílem je poskytnout veřejnosti možnost vyzkoušet si Jetsurf jakožto nový český sport. Všichni účastníci budou mít možnost vypůjčit si prkno Jetsurf zdarma. Postavit se na Jetsurf vám pomohou instruktoři z řad CE.ENERGY a budou vám k dispozici po celý den.

Cílem EXPERIENCE DAY je pochopení Jetsurf a v případě zájmu příprava na oficiální závody CE.ENERGY JETSURF CUP. Chceme vám ukázat, že závodit na Jetsurf může opravdu každý.

Den s Jetsurf bude vždy probíhat od 10:00 do 19:00 v atraktivním prostředí pískovny Valtice, případně v rámci RFP v Hradci Králové. Budou pro vás připraveny prkna Jetsurf k zapůjčení a také veškerá potřebná výbava (vesty, helmy). Na místě bude zajištěno občerstvení a zázemí. Na dni s Jetsurf bude přítomná i mistrině světa v Jetsurf Martina Bravencová, se kterou budete moct pokecat a která vám bude moci poskytnout cenné rady.

Pokročilost tu nehraje žádnou roli, EXPERIENCE DAY je určen pro každého bez ohledu na jeho zkušenosti s Jetsurf. Ať už okusíte prkno Jetsurf poprvé v životě, či se přijdete ve svém umění zdokonalit, jsme tu pro vás.