1. CE.ENERGY Jetsurf Cup!

1. CE.ENERGY Jetsurf Cup!

Zpět na seznam fotogalerií

A je to!
Během uplynulého víkendu se ve Valtické pískovně uskutečnil úplně první CE.ENERGY Jetsurf Cup v historii! A bylo to boží!

Do Valtic jsme se seběhli už v pátečních ranních hodinách, někteří kvůli přípravám dokonce už ve středu. Bójky na místech, Jetsurfy ready, bar otevřený, závodníci registrovaní u hostesek... v 10:00 jsme oficiálně zahájili celou akci a šlo se na to. Pátek byl ve znamení časovek a tak se jezdilo a jezdilo a jezdilo a každý měl možnost si zajet právě tu svou nej časovku a nominovat se do dalšího dne. Trénovalo se až do pozních večerních hodin, tma nám rozhodně zabránit nemohla, protože jsme si celou pískovnu doslova obložili vlastními bateriovými světelnými věžemi CE.ENERGY. Každopádně v pátek bylo potřeba se šetřit na sobotní závod, takže po tom, co se na stage vystřídali naši dva nejšikovnější zpěváci AKA James Hetfield a Pal'o Habera, řekli ti rozvážnější dobrou a šli spát. Otrlí jedinci ale strážili bar kdo ví do kdy!

Sobotní den jsme opět zahájili odbitím desáté hodiny, kdy byl ještě malý prostor pro trénování a v 11:00 odstartovaly parallelní závody, souboje dvojic! Všichni se všema a pěkně spravedlivě! Parallely se jely na dvě kola, vždy dva proti sobě a když se dojely, závodnící si hned prohodili prkna a dráhy a následovaly další dvě kola. Prostě parádní podívaná, která se neobešla ani bez komických situací a kulturních vložek v podání našich brněnských kamarádů. Parallelní závody jsme mrskali jeden za druhým až do 19:00, abychom se všichni stačili prostřídat a potom už vše nabralo rychlý spád. Bleskové počty hostesek, rozřazení závodníků do heatů a za hodinu jsme stáli před finálním postavením jezdců. Heaty se jely na dvě kola, kdy z každého postoupili první dva nejrychlejší jezdci, završením pak bylo velké finále, které se jelo na drsných 5 kol! Finalisté byli ale stateční a hladce dokroužili v neoprenech do cíle úplně všichni.

Prvním borcem celého CE.ENERGY Jetsurf Cup se tak stal Andryi Bezpalko a získal nejvyšší PRIZE MONEY! Na stupních vítězů ho následoval Mirek Zavřel a jako třetí Petr Janhuba. Velká gratulace jim rozhodně patří od nás všech, jste skvělí!

Na obrázku může být: 6 lidí, smějící se lidé, stojící lidé

Po slavnostním vyhlášení si už všichni lehce oddechli a šlo se slavit za podpory našich dvou DJ's, kteří nám muziku nakládali celé tři dny a bez kterých by to rozhodně nebylo ono. Velký dík Markovi "Robotech" Březinovi a Kamilovi Dvořákovi aka DJ Kema za vynikající mixy a hudební doprovod.

Ne ne, ještě příběh nekončí, protože jsme neúnavní a ve Valticích jsme si řádně užili i neděli. A jelikož dospěláci byli řekněme už lehce unavení, dali jsme prostor hlavně dětem a dětských závodům a celé jsme to prostě nazvali "sranda ježdění"! A potom, co v nádržích Jetsurfu nezbyla opravdu už ani kapka paliva, CE.ENERGY Jetsurf Cup byl zdárně dotažen do konce!

Strašně moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili, kteří nás přijeli podpořit a hlavně těm, kteří nás sponzorují!!! Bez nich by to prostě nešlo. Takže ještě jedno BIG díky Albion Cars a Snowboard Zezula, moc si vaší podpory vážíme. 

Konec dobrý všechno dobré. My se těšíme už na další rok a na další Experiences a závody!
We love Jetsurf!